Pristatome Jums aukščiausios kokybės prekes greitai, jūsų pasirinktu laiku, į jūsų pasirinktą vietą.

 

Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2 - 5 darbo dienas.

 

Užsakomas prekes pristatome nuo 7 - 45 dienų. (Terminai tikslinami užsakymo eigoje.)

 

Išimtiniais atvejais galimi ir ilgesni terminai.

 

Prekės užsakomos tik gavus avansą (100%).

 

Prekės išsiunčiamos tik gavus pilną apmokėjimą už jas.

 

Pristatymo į namus kainos:

 

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje mokamai.

 

Dėl pristatymo kainos skambinti nurodytu telefonu 8 609 39065

 

 

Užnešimo sąlygos

 

Prekę (-es), sveriančią (-ias) iki 31 kg, kurjeris užneša iki Jūsų durų be papildomų mokesčių. Neužsisakius prekės (-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią (-ias) prekę (-es) iki Jūsų nurodyto namo. Kurjerių tarnybos darbuotojas gali padėti Jums užnešti prekę (-es), tačiau pristatant didesnių gabaritų ir/ar sveriančią (-ias) virš 31 kg prekę (-es),  jis gali pareikalauti susimokėti papildomai.

 

Dėmesio!

 

Pristatymo išlaidos elektroninėje parduotuvėje nėra įtrauktos į prekės kainą. Pristatymo kaina pridedama prie galutinio užsakymo vertės. Pristatymo kaina klientui pranešama užsakymo metu (ji priklauso nuo prekės tūrio ir svorio).

 

Prekių atsiėmimas

 

Priimdami pristatytas prekes, patikrinkite siuntos (pakuotės) būklę, įsitikinkite ar pakuotė nedeformuota, nepažeista. Jeigu kyla įtarimų, kad pakuotė buvo pažeista, deformuota, nepasirašykite ant siuntos dokumentų ir siuntą atiduokite atgal kurjeriui. Jeigu pakuotė tvarkinga, tada pasirašykite sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Pasirašytas dokumentas, tai įrodymas, kad tvarkingos prekės buvo pristatytos būtent Jums.

 

Galime jūsų užsakytas prekes sandėliuoti (imamas papildomas mokestis už sandėliavimą) ir pristatyti tik jums patogiu laiku.


Transportavimo metu prekės yra tinkamai supakuojamos ir gerai apsaugotos.

 

Prekių grąžinimas

 

Pirkėjas gali grąžinti tik brokuotą, nekokybišką ar pažeistą prekę (-es).

 

Prekės negrąžinamos jei:

 

  • Jos yra žaliava skirta kitos prekės gamybos procesui (baldų medžiagos, furnitūra, interjero medžiagos)
  • prekė kokybiška
  • buvo naudotos
  • buvo pažeista originali prekės pakuotė
  • yra praradusi prekinę išvaizdą

 

Kai pirkėjas atsisako priimti pristatytas geras (kokybiškas, nebrokuotas ir nepažeistas) prekes, jis privalo apmokėti prekės grąžinimo mums pristatymo išlaidas. Tokiu atveju, grąžinamos prekės Pardavėją turi pasiekti per 14 dienų. Grąžinimo išlaidų Pardavėjas Pirkėjui nepadengia. Pinigus už grąžinamas prekes Pardavėjas privalo grąžinti per 5 darbo dienas, nuo grąžinamų prekių gavimo datos. Apie prekių grąžinimą ar keitimą Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kitomis susisiekimo priemonėmis, nurodytomis internetinės svetainės kontaktuose.

 

Prekių kokybė


Pirkėjas supranta, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali nevisiškai atitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už tai neatsako.

 

 

Telefonas: 8 609 39065
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

UA-72376166-1