Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Medžio masyvo baldai namų interjere

    Šiandieniniame interjere svetainė yra įvardijama kaip svečių priėmimo viena, šeimininkų poilsio zona, bei valgomasis. Tai, galima pasakyti, pati universliausia namų vieta.

 Dažnai žmonės svetainei renkasi gana didelę viso būsto dalį, nes tai vieta, kurioje daugiausia praleidžiama laiko: bendraujama su draugais, su šeima, atsipalaiduoja, žiūrimas televizorius, užkandžiaujama, skaitoma ir pan. Šiai namų erdvei labai svarbu išsirinkti tinkamus ir patogius baldus. Jie turi tikti prie Jūsų bendro namų interjero ir turi būti funkcionalūs.

    Žinoma labai svarbu kad minkštieji baldai būtų patogūs, leistų atsipalaiduoti. Tačiau taip pat svarbu ir Kietųjų baldų įsikomponavimas svetainėje.

    Šiandien galime rasti begalias svetainės interjerui siūlomų baldų komplektų. Jie pagaminti iš įvairiausių baldinių medžiagų: drožlių plokštės, MDF, faneros, faneruotos plokštės, HPL ir kt.). Jie tikrai gražūs ir puikiai atrodo. Tačiau didžiausią vertė visgi išlaiko medžio masyvo baldai.

    Medžio masyvo baldai yra labai vertinami. Ypač juos vertina gerą skonį turintys žmonės. Masyvo baldai savo "konkurentus" pralenkia savo kokybe, ilgaamžiškumu, patvarumu bei ekologiškumu. O tai svarbu gražiai ir švariai nekenksmingai namų aplinkai. Medžio masyvo baldai - tai tarytum gamta tavo namuose. Natūralu, sveika, draugiška žmogui bei aplinkai. Medžio masyvo baldus net pažeistus praktiškai visada pavyksta restauruoti, atkurti jų pradinę išvaizdą net po daugelio metų. Juos perrinkti galime daugybę kartų ir jiem nieko nenutiks. Tai puikus palikimas Jūsų vaikams, būsimoms kartoms.
    Lietuvoje yra populiarūs masyvo baldai iš ąžuolo, beržo bei uosio medienos.
Tai patvarios ir ilgaamžės medienos rūšys, puikiai tinka baldų gamybai, įmantriom jų detalėms sukurti bei beicuoti ar dažyti. Šiuo metu labai vertinamas natūralus medienos grožis. Tad aliejuoti ar lakuoti medžio masyvo baldai atrodys labai prabangiai ir suteiks Jūsų namams jaukumo savo natūralumu.

    Masyvo baldai puikus pasirinkimas svetainei.

    Tačiau svarbiausia yra įvertinti svetainės dydį. Įvertinę jos didį, galėsite nuspręsti kiek patalpos dydžio galite apstatyti baldais, kad erdvė liktų erdvi. Jei erdvė didelė, joje puikiai atrodys visas kompleksas baldų, na o mažoje patalpoje galima ir kuo puikiausiai sukomponuoti tik keletą komplekto fragmentų. Apšvietimas labai įtakoja visą svetainės įvaizdį, sukuria jaukumo bei šiltumo. Jei baldai tamsūs - reikia kuo ryškesnio apšvietimo, o jei šviesūs - tinkamas ir švelnesnis, subtilesnės ne tokios intensyvios šviesos apšvietimas. Kadangi mediena yra gana jautri saulės šviesai, tiesioginiams jos spinduliams, masyvo baldus derėtų statyti taip, kad tiesioginiai spinduliai kuo mažiau pasiektų juos. Saulė gali šiek tiek pakeisti medienos atspalvį. Tad jeigu baldai pagauna bent dalį saulės spindulių, baldų apdailai rinkitės tik tokį laką, kuris yra atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams.                  

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu