Langų dekoravimui šiuolaikiniame interjere labai puikiai įsikomponuoja žaliuzės, roletai ar romanetės. Roletai, žaliuzės ir romanetės yra labai patogus langų dekoravimo būdas.

  • Jie yra labai praktiški ir kartu funkcionalūs: pritaikomi skirtingo tipo langams, apsaugo namus nuo saulės ir karščio taip pat dažnai tampa puikiu interjero akcentu.    Roletų, žaliuzių bei romanečių privalumai:
  • Gali užtemdyti kambarį
  • Suteikia privatumo
  • Neleidžia į patalpą sklisti saulės spinduliams, sulaiko juos
  • Papuošia namus savo įvairiomis spalvomis, skirtingais raštais, audiniais bei tekstūromis
  • Gali būti pritaikyti skirtingo tipo bei dydžio langams
 
    Roletai, žaliuzės bei romanetės yra tvirtinamos panašiai, bet kartu ir skirtingai. Jų skirtingi mechanizmai.
 

    Roletai - tai laisvai kabančios roletės su kasete bei šoniniais profiliais. Roletai atrodo tvarkingai, gražiai, solidžiai. Renkantis yra plati spalvų gama ir tai leidžia mums improvizuoti. Tai gana praktiškas, mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas.

    Žaliuzes būtų galima įvardinti kaip atgyvenusį dalyką, tačiau šiandien vis daugaiu atsiranda įmantrių bei šiuolaikiniam interjerui tinkančių žaliuzių variantų. Šiuolaikinio tipo žaliuzės atrodo subtiliai ir tinka ne tik ofisams bei kitoms visuomeninėms patalpoms, bet puikiai žiūrisi ir jaukiame namų interjere. Spalvos, tekstūra, stiliaus variantai tikrai galimi labai įvairūs. Puikus pasirinkimas namams - žaliuzės pagamintos iš dvigubo audinio sudarančio ant lango ,,dienos-nakties“ efektą. Tokio tipo žaliuzės leidžia stebėti, kas vyksta lauke, nesuskleidžiant audinio, bei reguliuoti šviesos srautą, neatidengiant jų. Juk tai labai šaunu.Tačiau pats didžiausias rūpestis turint namie žaliuzes - jų priežiūra. Dulkės - legvai pašalinamos dulkių siurbliu ir kitais prietaisais, tačiau dėmės bei purvas sunkiai įveikiama užduotis. Šiuo metu populiariausios pastelinės spalvos, lygios, vientisos spalvos. Neiššaukiančios švelnios spalvos Jūsų namuose sukurs jaukumą bei harmoniją.

    Romanetės - subtilus užluolaidų pakaitalas. Tai pasiūtos užuolaidos su tam tikru mechanizmu, kuris leidžia romenetes pakelti ir nuleisti. Romanetes nukonkuruoja pirmus du variantus savo lengvumu, švelnumu, užuolaidų audinio subtilumu, kuris kambaryje sklaido šviesą. Romanetes puikus pasirinkimas svetainei. Lengvos, švelnios spalvos bei perregimos jos sukurs jaukios bei šiltos erdvės įspūdį.

               

UA-72376166-1