Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Paveikslas. Puoškime savo namus paveikslais

    Paveikslai mus supa visur: namuose, mokykloje, darbe bei įvairiose kitose įstaigose.Jų gausu net ir gydymo įstaigose. Todėl tik pas retą namuose negalėtume išvysti paveikslo. Paveikslai neatsiejama interjero dalis.
Paveikslai sukuria namuose nuotaiką, savitumą ir grožį. Paveikslai gali būti įvairios technikos, daugybės žanrų, garsūs pasaulyje arba sukurti ne tokio žinomo menininko, bet labai nuoširdus ir brangus paveikslą įsigijusiam žmogui.
Yra teigiama, jog paveikslas gali atskleisti arba užgožti žmogaus asmenybę. Todėl labai svarbu yra tinkamai jį išsirinkti. Tad kokie paveikslai Jums labiausiai tiktų kaip asmenybei? Šai Jums keletas variantų:
  • Jei esate ramaus budo, mėgstantis namų jaukumą žmogus, tai Jums labiausiai tiktų paveikslai su gamtos motyvais (Įvairūs peizažai, pievos, laukai, kalnai ir visa visa gamta).
  • Svajoti mėgstantiems romatikams labai tiktų marinistiniai paveikslai (dangus, jūra, kopos, laivai, visa kas siejasi su jūra)
  • Aktyviems, mėgtantiems pasiliksminti žmonėms puikiai tiktų paveikslai su gėlių motyvais, taip pat įvairūs natiurmortai (gėlės, įvairūs daiktai, buteliai, vynas, vynuofės ir t.t.)
  • Mėgstantiems poilsį arba tiems, kuriems jo trūksta, geram poilsiui puikią nuotaiką sukurs šiltųjų, egzotinių kraštų peizažai. Šiltos paveikslo spalvos suteikia namams šilto jaukumo, ramybės.
    Venkite liūdnų, pasyvių, negatyvių paveiklų, taip pat karinės, mūšių tematikos. Tokie paveikslai turėtų kabėti meno galerijoje, bet ne Jūsų namuose. Ilgai žiūrint į tokius paveikslus, žmogų gali apimti depresija ir agresija.
    Paveikslo tinkamumą Jūsų namams įtakoja bendras esamas namų interjeras, jo spalvinės gamos, stilius, bei erdvė, kurią numatėte paveikslo pakabinimui.
  • Klasikiniame interjere puikiai atrodys peizažai, natiurmortai ar portretai.
  • Šiuolaikiniame moderniame interjere puikiai atrodys netradicine arba mišria technika sukurti paveikslai.
  • Minimalistinio stiliaus interjere labai tinka abstraktūs tapybos paveikslai, grafikos darbai.
  • Avangardiniame interjere puikiai išsiskirs ryškūs, žaismingi, netradiciniai paveikslai. Taip pat gali būtų įvairios stiklo ir metalo kompozicijos, gipsiniai rejefai ir kt.

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu