Čiužinio užvalkalas-paklodė su guma "Cotopur Acqua" 140x200cm.

Prekės kodas: K/COT/PG/AQUA/140-200
23,10 €

"Cotopur Acqua" - higieniškas, neperšlampantis čiužinio apvalkalas - paklodė. Pagamintas iš 100% medvilnės ,geroji pusė) bei turi PVC sluoksnį. Tai čiužinio apvalkalas, gerai sugeriantis drėgmę, neperšlampantis, su elastine gumele. Turi apsaugą nuo erkučių. Šis aukštos kokybės čiužinio apvalkalas yra tamprus, todėl prisitaiko prie bet kokio čiužinio. Tinkamas ligoninėms ir viešbučiams, nes gali būti virinamas aukštoje temperatūroje. Sudėtis: 100% medvilnė, PVC sluoksnis. Matmenys: 140x200 cm.

"Cotopur Acqua" - higieniškas, neperšlampantis čiužinio apvalkalas - paklodė.
Pagamintas iš 100% medvilnės ,geroji pusė) bei turi PVC sluoksnį. Tai čiužinio apvalkalas, gerai sugeriantis drėgmę, neperšlampantis, su elastine gumele. Turi apsaugą nuo erkučių. Šis aukštos kokybės čiužinio apvalkalas yra tamprus, todėl prisitaiko prie bet kokio čiužinio.
Tinkamas ligoninėms ir viešbučiams, nes gali būti virinamas aukštoje temperatūroje.

 

Sudėtis: 100% medvilnė, PVC sluoksnis.

Matmenys: 140x200 cm.

 

Cotopur prekės ženklas siejamas su komfortišku bei higienišku poilsiu. Cotopur laikoma viena iš pirmųjų Europos įmonių, gaminančių higieninius čiužinių bei pagalvių užvalkalus. Siūlomi produktai gaminami naudojant natūralias medžiagas, turinčias antialerginių, antibakterinių savybių padedančių išvengti įvairių ligų priepuolių tokių, kaip astma ar alergijos.


Siekiant užtikrinti patogų, higienišką ir sveiką poilsį, Cotopur užvalkalai gaminami iš natūralios kilmės ekologiškų pluoštų. Kai kurie gaminiai turi Tencel - naujos kartos medienos celiuliozės pluoštą. Tencel'is gaminamas iš eukaliptų ir geba suvienyti kitų pluoštų gerąsias savybes: švelnus kaip šilkas, šiltas kaip vilna, vėsus kaip linas, sugeria dėgmę geriau nei medvilnė. Sukurtas naudojant NANO technologijas. Reguliuoja temperatūrą. Lygus ir švelnus, todėl tinka jautriai odai. Higieniškas: neleidžia bakterijoms daugintis, be chemikalų, neerzina odos, 100% biologinės kilmės. Gaminamas iš medienos - greitai augančių eukaliptų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UA-72376166-1