Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Namų interjeras

Namų interjeras yra pradedamas kurti nuo konkrečių išsamių poreikių išsiaiškinimo. Tuomet bandoma sudėlioti visas kilusias idėjas į vieną visumą, kurti bendrą namų interjerą. Bendrai namų interjeras kuriamas spalvomis, medžiagomis, tekstūromis, baldais, interjero detalėmis bei kitomis smulkmenomis.

 • Namų interjeras dažniausiai yra kuriamas pasitelkiant kažkurį vieną stilių. Šiuo metu namų interjero stiliai vyrauja šie:
 • Klasikinis namų interjeras. Klasikiniame interjere vyrauja dažniausiai gamtos spalvos: gili mėlyna, rudi atspalviai, geltona, žalia, pilka. Klasikiniam interjerui būdingi įvairūs raštai. Jie plačiai naudojami klasikiniame interjere. Baldai klasikiniame interjere yra statomi prabangūs, dažniausiai pagaminti rankomis, pagal užsakymą, iš lietuviškų (ąžuolo, uosio, juodalksnio, trešnės ir kt.) ir egzotinių medienos rūšių (polisanderio, afromosios, bubingos, riešuto, sapellės ir kt.)
 • Provanso stiliaus namų interjeras. Provanso stiliaus interjere vyrauja šviesios spalvos. Pargrindiniai šio stiliaus brupžai: medinės arba klotos natūralaus akmens plytelėmis grindys, grubios tekstūros, ir grubaus dažymo sienos, aktikvariniai baldai ir daugybė įvairių smulkių interjero detalių.
 • Retro stiliaus namų interjeras. Retro stiliaus interjere vyrauja ryškios spalvos ir išraiškingos detalės. Baldai tokiame interjere dažnai nesuderinti tarpusavyje, nes tai ir yra šio stiliaus savybė. Šio stiliaus kredo – kiekvienas daiktas yra savitas todėl turi išsiskirti iš visos erdvės.
 • Modernus namų interjeras. Moderniame interjere svarbu išdėstymas, tvarka. Modernus interjeras – tai neapkrautas gausybės baldų, patogus bei komfortabilus namų interjeras. Baldai moderniame interjere vyrauja apstrakčių formų, įvairių audinių ir tekstūrų. Bendros spalvos vyrauja šviesios, tačiau dažnai atsiranda ir gana ryškių detalių.
 • Minimalistinis namų interjeras. Tokiame interjere vyrauja gana tuščios erdvės. Baldų bei kitų daiktų jame yra tiek kiek reikia. Nerasite nieko to, ka būtų nenaudojama ir nereikalinga.
 • Bohemiškas namų interjeras. Tai kūrybiškas ir savitas namų interjeras. Jame galima aptikti daugybę skirtingų stilių, asmeninių daiktų, įvairiausių širdžiai mielų smulkmenėlių. Visa tai labai asmeniška ir neturi ribų.
 • Marokietiškas namų interjeras. Šiame interjere vyrauja gausybė smėlio astpalvių, geltonų bei melsvų tonų. Sienos dažnai yra dekoruojamos papildomomis pridedamomis detalėmis, afrikietiško stiliaus ornamentais. Šį interjero stilių labai pagyvina tikri tradiciniai Marokietiški baldai.
 • Rytietiškas namų interjeras. Tai ryškus bei išraiškingas namų interjeras. Rytietiškame interjere vyrauja ryškios spalvos, ypač gausu raudonos spalvos tonų, Miegamajame svarbus akcentas spalvinga, siuvinėta ir įvairiai išpuošta lovatiesė.
 • Skandinaviškas namų interjeras. Šiame interjere vyrauja labai daug baltos spalvos. Baltos spalvos gali būti net visas interjeras: lubos, sienos, grindys, visi baldai, interjero detalės. Tačiau dažnai įterpiama yra ir pastelinės, švelnios spalvos kaip interjero akcentai.
 • „Fusion“ stiliaus namų interjeras. Tai įvairiapusiškas stilius. Jis atsirado dar tik neseniai. Jo pagrindiniai principai – bendroje visumoje suderinti daug skirtingų stilių.
 • Vintažinis namų interjeras. Šis interjeras – tai skirtingų įvaizdžių ir stilių derinys. Jame vyrauja originalūs baldai, išskirtinės interjero detalės, jaukūs daiktai. Visas interjeras yra kuriamas iš pastelinių švelnių spalvinių tonų.

 

Kiekvienas interjero stilius yra savitas ir sukuria skirtingo įvaizdžio namus. Svarbiausia yra pasirinkti sau patinkantį ir tinkantį namų interjerą. Jis turi atitikti Jūsų skonį, požiūrį, laisvalaikį, jame turite jaustis puikiai. Namų interjeras turi būti jaukus, šiltas ir mielas jums ir jūsų šeimai.

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu