Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Namų interjeras. Dekoruojame sienas

    Sienų dekoravimas trafaretais - puikus būdas Jūsų namams sukurti originalų, unikalų bei elegantišką dizainą. Įvairūs galimi piešiniai, suteiks jūsų vaizduotei laisvės kurti ir taip paįvairinti bei atgaivinti jūsų buto ar namo sienas. Dekoruodami sienas trafaretais Jūs puikiai galėsite realizuoti savo norus bei vizijas.

 Svetainė, miegamasis, virtuvė ar Jūsų vaikų kambarys gali atrodyti visiškai kitaip, pasitelkus fantaziją, ekspermentuojant su medžiagomis ir nebijant rizikuoti imantis vieno ar kito sprendimo. Kiekvieno žmogaus individualiai sukurtas dekoras ar sprendimas, Jūsų namams ir interjerui suteiks savitumo. Manau, kiekvieno žmogaus tikslas kūriant namus ir yra – dekoruojant juos, padaryti jaukius, mielus ir savitus.

 

    Interjero dizainerių tarpe trafaretai įgauna vis didesnį susidomėjimą ir populiarumą.

    Šiuo metu dominuoja trys sienų dekoravimo būdai:

Sienų dažymas naudojant trafaretus.

Sienų dekoravimas lipdukais

Sienų dekoravimas klijuojant foto tapetus.

    Išsirinkę vieną ar kelis šių sienų dekoravimo metodus, gana greitai ir nebrangiai atnaujinsite ir pagyvinsite atsibodusį ar nusidėvėjusį kambarį (nepriklausomai nuo turimų įgūdžių šioje srityje).

    Įvairių trafaretų panaudojimas – puikus ir nereikalaujantis daug įgūdžių sienų dekoravimo būdas. Reikia tik nusipirkti jau paruoštą pagamintą norimo motyvo bei dydžio trafaretą, nusipirkti patinkančios, ar derančios prie naujo interjero įvaizdžio, spalvų dažų ir pasiraitojus rankoves kibti į darbą. Iš tiesų, trafaretais galite dekoruoti įvairius paviršius, ne tik sienas, bet ir grindis ar lubas, bei kitus baldus. Tik nereikėtų pamiršti, kad kiekvienam paviršiui reikia pasirinknti skirtingo tipo dažus.

    Pirmiausia nudažykite sieną pasirinkta pradine spalva, tada trafaretus pritvirtinkite nelabai lipnia juosta (kai kurie būna jau lipnūs) ir galiausiai dažykite pasirinktais dažais.

    Vos tik po keleto šių žingsnelių ir pasitelktos fantazijos, Jūsų namai vėl įgaus tą žavų jaukumą, individualumą bei išskirtinumą.

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu