Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Minkšti baldai - namų puošmena

 Minkštų baldų galime rasti kiekvienuose namuose. Nesvarbu ar mažas tai, ar didelis būstas. Svetainė- ta vieta, kurioje visada bus bent vienas minkštas baldas. Minkšti baldai - tai minkšti kampai, sofos, foteliai, pufai ir kt.
   

Minkšti baldai yra gaminami iš įvairiausių medžiagų, skirtingų užpildų, dengiami įvairiausiai audiniais.

Šiuolaikiniai minkšti baldai yra įvairiausių įdomių formų, labai funkcionalūs ir praktiški. Turbūt pats populiariausias ir dažniausiai įsigyjamas minkštasis baldas yra sofa. Sofų būna įvairių. Vieniems reikia jų tokių, kad tiesiog būtų galima svetainėje atsisėsti, na o kitiems, dažniausiai mažesniuose butuose, reikia praktiškesnio ir funkcionalesnio sofos varianto - sofos-lovos. Sofa-lova tai tokia sofa, kuri gali persikonstruoti į lovą. Transformacijos variantų yra keletas: sėdimos vietos pavertimas į gulimąją ją išlankstant, ištraukiant iš sėdimosios dalies papildomus minkštus modulius ir kt. Smagu, kai mažytė sofa gali virsti erdve lova. Tai komfortabilus, praktiškas, neužimantis daug erdvės ir funkcionalus minkštas baldas. Būtent dėl šių savybių minkšti baldai yra tokie populiarūs. Taip pat labai naudingas dalykas kiekvienam - sofoje įmontuota patalynės dėžė. Viskas vienoje vietoje ir nereikia atskiros erdvės, kurioje reikėtų laikyti patalynę. Dažnai tokios sofos būna statomos vaikų arba svečių kambariuose.

   Šiuolaikiniai minkšti baldai dažnai būna daromi ir su įvairiais papildomais priedais (pvz. prie minkšto kampo primontuotas apstraktus medžio masyvo ar stiklo staliukas, laikraštinė ar spintelė.). Interjero  salonuose galime pamatyti įvairiausių tokių minkštų baldų variacijų.

   Minkšti baldai - pufai šiandien deformuojasi į aptakių formų įvairiaspalvius sėdmaišius. Jie saviti, jaunatviški, nereikalaujantys estetiškos tvarkos ir sukuriantys laisvą stilių. Juos dažnai renkasi jauni žmonės, arba vienišiai. Taip pat labai smagu sėdmaišius  išvysti vaikų kambariuose. Jie ten labai tinka, sukuria  išdykėliškos vaikystės įspūdį.

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu