Šiuo metu Lietuvoje tapo populiaru girdėti žmones kalbant ar per televiziją rodant nuomonę, aktualijas apie Lietuvos įmones gaminančias baldus. Šiuo metu vyrauja nuomonė, kad Lietuvoje gaminami baldai nėra kokybiški ir Lietuvos baldų gamintojai yra tik pigi darbo jėga didelėms užsienio įmonėms.
    Iš tiesų tai yra visiškai klaidinga nuomonė. Lietuvoje gaminami baldai yra ne masinis produktas, o dažniausiai pagal individualius užsakymus ir asmeninius poreikius sukurti ir pagaminti išskirtiniai baldai. Lietuvoje gaminami baldai yra gaminami iš įvairiausių medžiagų: faneruotės, HPL, dažyto MDF, metalizuotų paviršių, baldinio linoleumo, betono imitacijos bei natūralaus akmens panelių. Iš tokių medžiagų pagaminti baldai  ilgai tarnauja, yra patvarūs bei stilingi.        
 
Šiuolaikinieme interjere baldai  turi ne tik atlikti funkcinę paskirtį, bet ir atrodyti išskirtinai, pabrėžti Jūsų namų interjerą, sukurti savitą stilių.
    Standartas šiais laikais nebe priimtinas. Dažnas lietuvis šiais laikais kreipiasi į baldų įmones kuriose dirba baldų dizaineriai. Baldai projektuojami kartu su jumis, pagal Jūsų poreikius, vizijas, pasirinktas medžiagas. Dažnai už individualumą, išskirtinumą ir kokybę yra sumokama daugiau. Juk geras daiktas visada turi savo vertę. Baldai  - toks daiktas, į kurį vos pažvelgus gali pamatyti jo kokybę ir vertę. Žinoma didžiausią vertę turi medžio masyvo baldai , nes jie ilgaamžiai ir, galima sakyti, yra nenudėvimi. Jie lieka ne vienoms kartoms ir kartais net tampa paveldu.
    Lietuvoje yra išgaunama geriausia kokybė, tik reikia tikslingai kreiptis. Tikslingai kreiptis, turime omenyje, pasirinkti tinkamą baldus gaminačią įmonę, turinčią darbinės patirties, didelį žinių bei technologijų bagažą, naujausias technologijas,puikius žmonių atsiliepimus. Nebūtina jų užsisakinėti iš tolimiausių šalių, ilgai ieškoti ir verstis per galvą. Viską galite rasti čia, Lietuvoje. Tiesiog teisingai pasirinkite ir Jūsų vizijos bus įgyvendintos.
    Baldai  yra pagrindinė interjero detalė, tad įsirenkite namus taip, kad baldai  juose būtų ir kokybiški, ir funkcionalūs, ir labai gražūs.
Sėkmės! :)
UA-72376166-1