Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Interjero idėjos namams

Besikeičiant metų laikams kiekvienam iš mūsų norisi permainų. Norisi susitvarkyti namus, juos pasigražinti, atsinaujinti, kažką pakeisti interjere. Noriu Jums pateikti keletą pavyzdžių kaip patiems paprastomis priemonėmis, neišleidžiant gausybės pinigų pasigražinti ir atsinaujinti namus.

Bet kuriuos namus galima paversti jaukiais ir stilingais, tokiais kuriuose būtų gera ir patogu gyventi.

 

Štai Jums paprastos, bet puikios interjero idėjos namams:
 
1. Jūsų namuose trūksta jaukumo? Papuoškite kambarius minkštais audiniais, ant stalo patieskite gražią staltiesę, ant kėdžių padėkite minkštas spalvotas pagalvėles. Nustebsite, nes visa sukurs neįtikėtiną jaukumą, šiltumą, mielumą.
 
2. Jūsų namuose trūksta erdvės? Išeitis - didesni ar mažesni veidrodžiai. Veidrodžiai namuose ne tik vizualiai praplės erdves, bet ir atnaujins interjerą. Bet kuriame interjere tinka veidrodžiai be rėmo, tačiau prie interjero parinktas rėmas labai puikiai įsikomponuos interjere, sukurs užbaigtumo įspūdį bei šilumą. Labai gražu namuose skirtingo dydžio veidrodžių kompozicija. Tokia kompozicija tampa unikaliu Jūsų meno kūriniu. Tad drąsiai improvizuokite.
 
3. Neturite laikrodžio namuose? Nemanykite, kad sena ir nebemadinga. Tam, kad didelis laikrodis namuose atrodytų gražiai ir taptų ne tik puošmena, bet ir būtų funkcionalus, tiesiog tereikia jam surasti tinkamą vietą. Laikrodžiai puikiai tinka vetainėje, ar prieškambaryje, taip pat ir virtuvėje, kurioje pusryčiaudami sekame laiką, nes skubame į darbą ar į mokyklą. Jei norite ne kiek funkcionalumo, bet daugiau originalumo - pakomponuokite kelis laikrodžius šalia ant vienos sienos, taip sukursite įdomią judančią kompoziciją.
 
4. Esate nepatenkinti apšvietimu? įsigykite skirtingo tipo šviestuvų: toršerų, kabančių, sieninių ar stalinių. Ne visuome namuose užtenka kabančių švbiestuvų. Taip, jie sukuria pagrindinę šviesą namuose, tačiau to ne visada užtenka. Pagražinkite namū sienas sieniniais šviestuvėliais, jie sukuria jaukumą, šiltumą Jūsų namuose. O jų dizaino galimybės neribotos. Taip pat miegamajame ramią atmosferą sukurs toršerai. Jų problėsusi šviesa maloniai nuteikia poilsiui.
 
5. Norite namuose gyvybės, žaismingumo? Padekoruokite namus įvairiomis interjero detalėmis. Ryškesnių spalvų įnešimas interjere puikiai pakelia nuotaiką, atrodo stilingai. Kiekvienas interjero aksesuaras tartum meno kūrinys turi atrodyti išskirtinai ir žavėti visus savo forma, spalva, unikalumu. Tai puikios interjero idėjos namams.

6. Kažką kolekcionuojate, tačiau nežinote kaip sukauptą kolekciją įkomponuoti savo namų interjere? Taip, tai padaryti gana sudėtinga. Tereikia pasitelkti fantaziją, šiek tiek kūrybiškumo, sumanumo ir jūsų kolekcija taps pagrindiniu interjero akcentu. Viena iš idėjų - kolekcija ant sienos. Tokiam būdui pavydžių galime rasti begalias.

7. Turite namuose daug knygų? Sprendimas Jums - knygų lentyna. Didelė ar maža, pastatona ar pakabinta ant sienos. Bet kuris variantas tinkamai pritaikytas Jūsų namų interjere atrodys šauniai ir bus funkcionalus. Spalvingos knygų nugarėlės bet kuriai net paprastai knygų lentynai suteiks žaismingumo. Knygų lentyna o šalia jauki ir patogi kušetė - puiki ramybės ir poilsio oazė.

8. Vaikai pripiešia ant sienų ar ant baldų? Išvenkite to, sukurdami jiems specialią erdvę piešimui. Šiais laikais yra daugybė variantų kaip tai padaryti. Vienas iš jų - lenta ant kurios galima piešti specialiais rašikliais, kreida. Leiskite vaikams kurti, juk tik kurdami jie atranda save ir tampa tokiais, kokie yra.
 
9. Mėgstate augalus? Išdėliokite juos taip, kad sukurtumėte namuose dailią ir subtilę žalumos oazę. Augalus išdėstykite nepadaugindami jų visuose namuose, arba susikurkite vieną kampelį namuose, kuriame bus daugybė augalų. Tai bus tartum mažytis žiemos sodas namuose.
 
10. Jūsų netenkina esamos interjero spalvos? Pakeiskite vieną ar kelias namų sienas. Perdažykite ar dekoruokite jas lipdukais, išsirinkę trafaretus, išpieškite sienas kokiu nors ornamentu. Variacijų begalios - fantazuokite, kurkite ir dekoruokite.
 
Visos šios interjero idėjos namams padės Jums pakeisti namus, atnaujinti juos be didelio vargo. Visos interjero idėjos namams yra naudingos, padeda padaryti tam tikrus spendimus kuriant ar tobulinant savo namų interjerą. Sukurti jaukius ir šltus namus yra sudėtinga užduotis kiekvienam. Tai tartum iššūkis, kurį kievienas iš mūsų turime įgyvendinti. Vieni tai daro patys, kiti kreipiasi į specialistus. Šios interjero idėjos namams pahelbės būtent tiems, kurie patys kuria savo namus, juos puoselėja ir šildo savo įdėtomis pastangomis.

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu