Natūralu, jog balta spalva daugeliui asocijuojasi su žiema, puručiu baltu sniegu. Baltas interjeras ištiesų dvellia švara, jaukumu bei ramybe. Balto interjero idėjos gali būti pritaikomos visur: prieškambaryje, svetainėje, virtuvėje, miegamajame, vonioje, vaiko kambaryje ir kitose patalpose.
     Kuriant baltą namų interjerą reikėtų nepersistengti su balta spalva ir jos nepadauginti. Padauginus baltos spalvos, patalpa gali atrodyti tarsi ligoninės palata, šalta ir nejauki. Tad štai Jums kelios interjero idėjos Jūsų baltiems namams:
 
Balto prieškambariointerjero idėjos.
 
    Dažnai prieškambaris būna labai tamsus ir nejaukus, tad balta spalva jame labai pasitarnautų dėl savo šviesumo ir jaukumo. Žinoma baltos grindys prieškambaryje ne pati puikiausia idėja, bet balto, švelnaus pastelinio atspalvio sienos tikrai praplėstų prieškambario erdvę ir ji būtų šviesi, šilta. kaip akcentus, kitokio atspalvio galima pakabinti veidrodį su rėmu, rėmelius su Jūsų šeimos nuotraukomis, spalvingą kilimėlį prie durų ar gražų augalą ant spintutės. Šios puikios  interjero idėjos pasitarnaus kuriant šviesų jaukų prieškambarį.
 
    Baltos svetainės interjero idėjos.
 
   Balta spalva praplės Jūsų svetainės erdvę, tačiau tokios erdvės nereikėtų apkrauti krūva baldų ar aksesuarų. Užteks minimalistinio svetainės interjero (Minkštas baldų komplektas, staliukas prie jo, papildomos spintutės, lentynėlės jei to reikia, bei kelios dekoracijos). Tam kad baltas svetainės interjeras atrodytų gyvesnis, išraiškingesnis, galite patiesti ant grindų ryškų kilimą, ar padekoruot stalą bei kitas komodėles žaliais augalais, bei spalvingomis interjero detalėmis. Tik nepadauginkite spalvų. Baltoje patalpoje puikiai žiūrisi ir pastelinių spalvų dekoracijos.
 
    Baltos virtuvės interjero idėjos.
 
    Dažniausiai virtuvėje yra vengiama baltos spalvos, nes tai atrodo ne praktiška ir labai teplu. Tačiau šiais laikais, kai yra daugybė priemonių švarai palaikyti, bei įvairiems paviršiams prižiūrėi, balta spalva nebeatrodo tokia sunkiai prižiūrima. Smagu, jog vis daugėja virtuvėse baltos spalvos. Baltos spalvos virtuvės interjero idėjos  gali būti: baltos sienos, balinto medžio virtuvės baldai bei minštose dalyse audiniai, balti virtuvės komplekto fasadai. Šiuo metu labai populiarėja balti blizgūs virtuvės fasadai. O smulkmenos, tokios kaip: indai, šluostės, rankšluostukai, bei kiti aksesuarai, tiesiog, privalo būti spalvoti.
 
    Balto miegamojo interjero idėjos.
 
    Balta spalva miegamajame iškart asocijuojasi su balta patalyne. Pas dažną namuose galima pamatyti miegamajame ir baltas užuolaidas bei šviesias sienas ir baldus. Tačiau patartume nepadauginti baltos spalvos miegamajame. Jeigu bendras viso miegamojo kambario interjeras yra šviesus, tai jį reikėtų paryškinti ryškesniais spalvingesniais aksesuarais (puikiai tiktų ryškiaspalvė patalynė, kilimėlis pre lovos ar paveikslas virš jos).
 
    Balto vonios kambario interjero idėjos.
 
    Baltas vonios kambarys atrodo tiesiog nuostabiai. Balta spalva puikiai dera prie visų baltų funkcinių daiktų - vonios, dušo kabinos, praustuvo ir tualeto. Šviesiame vonios kambaryje taip pat puikiai derės spalvoti aksesuarai : rankšluoščiai, kilimėliai, indeliai ir kt.

    Balto vaiko kambario interjero idėjos. 
 
    Nepaisant to kad balta spalva praplečia erdvę ir padaro ją šviesią, nepatartume daug baltos spalvos naudoti vaiko kambaryje. Sienas ir lubas galite išdažyti švelniais balkšvais stpalviais, tačiau baldus ir kitas interjero detales rinkitės ryškias, žaismingas bei įdomias. Spalvomis bei įdomiomis formomis mes skatiname vaikus kurti ir svajoti. tai jų žaidimų erdvė, jie jos šeimininkai.
 
 
UA-72376166-1