Interjero dizainas - didelis iššūkis įsirengiant namus. Būsto interjero kūrimas ar atnaujinimas reikalauja nemažai pastangų. Kuriant namų interjero dizainą reikia ieškoti naujoviškų sprendimų, įvairių formų, tekstūrų.

    Jei norite namus tik atnaujinti, Jums puikiai tiktų įmantri, įdomios formos lentyna, įdomios tekstūra arba spalva užuolaidos, netradicinės formos kilimas, dekoratyvios pagalvėlės o gal net augalas, kuris įneštų į Jūsų namus gyvybės. Visos dekoro detalės tai gražus ir savitas interjero dizainas. Interjero dizainas gali būti kuriamas ne tik profesioniolalių dizainerių, bet ir jūsų pačių. Jei turite daug idėjų, nestokojate fantazijos, gebate derinti spalvas ir turite estetikos pojūtį, tuomet pirmyn! Susikurkite sau gražius ir jaukius namus!

    Puikus interjero dizainas gali būti sukuriamas pasitelkiant dvi spalvas - juodą ir baltą. Daugeliui gal ir atrodytų keista ir niūru, bet tai netiesa. Kurdami modernų namų interjerą dizaineriai gana dažnai pagrindines spalvas pasirenka juodą ir baltą. Šis spalvų derinys puikiai tinka virtuvei, vonios kambariui, miegamajam, svetainei ir net visam būstui. Kuriant juodą-baltą interjerą svarbu yra surasti darną tarp raštų ir tekstūrų.

    Juodas-baltas interjero dizainas gražiausiai žiūrisi tuomet, kai kažkuri spalva nusveria kitą. Tiesiog reikėtų pasirinkti spalvą kuri dominuotų. Baltos spalvos dominavimas, puikus pasirinkimas jei norite erdvę vizualiai praplėsti. Balta erdvė atrodo legva ir yra šviesi. Pagrindinė balta spalva, švelni pilkšva ir tik akcentams paimta juoda spalva puikiai tiks mažai patalpai. jei norite gyvybingumo ir išraiškingo interjero, jums puikiai akomponuos kaip pagrindinė - juoda spalva. Toks interjero dizainas ne kiekvienam. Jis išskirtinis ir labai ryškus. Jei esate aktyvus žmogus, mėgstate iššūkius, norite kažko išskirtinio ir nebijote tamsos, drąsiai kurkite juodą interjerą su baltais akcentais, detalėmis. Mintis apie juodą miegamąjį gal ir baugina, bet patikėkite, tokiame miegamajame Jūs išsimiegosite puikiai.

    Tam, kad juodas-baltas interjero dizainas neatrodytų per griežtas, interjerą pašvelninkite kitomis spalvomis. Puikiai tokiame interjere žiūrisi įvairūs įdomūs blizgaus metalo interjero elementai. Dug įspūdžio interjerui pridės ir stiklinės vazos, tviskantys, kristaliniai šviestuvai arba led apšvietimas.

     Prie juodai balto interjero puikiai dera spalvos: violetinė baklažano spalva, žalsvi, melsvi atspalviai, raudona.

 

UA-72376166-1