Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Interjero dizainas namams

    Interjerą kuriame ne tik naujai statome name ar bute, bet ir anksčiau įsigytame sename name ar bute. Žinoma, naujame name ar bute interjero dizainas yra sukuriamas nuo iki. Nuo pagrindinių spalvinių tonų parinkimo būsto interjerui, iki smulkiausių interjero detalių.
Toks interjero dizainas namams dažniausiai yra sukuriamas pačių būsto savininkų, tačiau pastaruoju metu žmonės vis dažniau patiki savo būsto interjero dizaino kūrimą interjero dizaineriui.
Vieni žmonės interjero dizainerio paslaugas pasirenka dėl to, jog patys nelabai moka derinti spalvas ir nežino kaip tinkamai jas suderinti tarpusavyje, kaip parinkti tinkamus baldus ir pan. Kiti kreipiasi į interjero dizainerius, nes nori profesionalaus namų interjero sukūrimo tam, kad namai būtų įrengti skoningai, gražiai, jaukiai ir praktiškai. Treti – interjero dizainą patiki kurti interjero dizaineriui vien tam, kad aplinkiniams galėtų pasigirti, jog jo interjerą sukūrė konkretus dizaineris. Pastarasis variantas kelia juoką? Pasirodo taip būna, tad nesistebėkime :)

    Interjero dizainas jau įrengtame būste irgi gali būti perkuriamas. Tačiau dažniausiai jo kardinaliai, nuo pagrindų, niekas nekeičia. Dažnai tokiuose būstuose interjero dizainas yra pakoreguojamas, pakeičiamos tam tikros detalės, tokios kaip sienų spalvos, kai kurie baldai, įsigyjamos prie naujo interjero kolorito tinkančios interjero detalės. Net ir dalinis interjero dizaino pakeitimas gali kardinaliai pakeisti Jūsų namų interjerą.

    Grožis, estetika, funkcionalumas, stilius bei įspūdis – tai žodžiai kuriantys interjerą. Interjero dizainas namams yra kuriamas pasitelkiant visas šias sąvokas. Jaukumas, funkcionalumas ir harmonija - svarbiausi gerai Jūsų savijautai namuose. Svarbiausia, kad Jūsų namų interjeras patiktų Jums ir Jūsų šeimai. Juk juose gyvenate Jūs, o ne interjero dizaineris, kuriantis interjero dizainą Jūsų namams.

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu