Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Interjero detalės namams

Interjero detalės – Jūsų namų puošmena. Žengdami namuose žingsnį po žingsnio akimis peržvelkite visas namuose esančias smulkmenėles. Visos šios interjero detalės patraukia Jūsų dėmesį.

   Taip, interjero detalės dažnai yra ryškios, išsiskiria iš interjero ir akcentuoja tam tikrą interjero koloritą. Žinoma, dažniausiai susiduriame su interjero dizaino salonuose esančiomis populiariomis interjero detalėmis. Vazos, įvairios skultūrėlės, lentynėlės, pagalvėlės, pledukai, dekoratyvinės dėžutės, veidrodžiai, nuotraukų rėmeliai bei kitos interjero detalės esti kiekvieno mūsų namuose. Interjere labai svarbios yra visos smulkmenos. Jei jų per daug, namai atrodo netvarkingi ir sujaukti. Tačiau, jei viskas suderinta saikingai ir nepadauginta, tuomet Jūsų namai švyti jaukumu, gera nuotaika ir atrodo estetiškai gražiai. Bendrame namų interjere turėtų vyrauti kelios spalvos (spalviškai pilnai užtenka ir dviejų, trijų spalvų ir jų atspalvių). Jos užpildys erdvę ir sukurs bendrą kambario koloritą. Tam, kad kažkurią spalvą pabrėžtume ar išryškintume, mums reikėtų interjere parinkti tinkamas interjero detales.

    Interjero detalėmis gali tapti net gana keisti daiktai, kurių niekur nerasite pateikiamų kaip interjero detalių. Tokie keisti daiktai kaip sudžiūvusios šakos, surūdijęs metalinis strypas ar aplūžusi sena kėdė, gali tapti puikia interjero detale ir puikiai įsikompuonuoti į namų interjerą. Keista? Nesistebėkite! Tokie daiktai sukuria unikalią atmosferą ir yra tarsi palikimas su prisiminimais. Smagu pažvelgus į seną krėslą prisiminti savo senelius ir tų laikų dvasią. Šilti ir gražūs jausmai tuomet aplanko ne tik jus, bet paliečia ir aplinkinius.

  Kiekviena interjero detalė yra unikali ir Jūsų namuose turi sukurti savitą istoriją.

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu