Šiais laikais interjero detalės - visų namų puošmena. Daugelyje interjero dizaino salonų galima rasti daugybę įvairiausių interjerų detalių. Dažnai jos yra suskirtomos pagal namų sritis: svetainės, prieškambario, valgomojo, virtuvės, vonios, miegamojo bei vaikų kambario.
    Šiuo metu ypač populiaru įvairios sendintos interjero detalės. Pavyzdžiui: sendinto stiliaus indai, prie jų priderinti stalo serviravimo  įrankiai, servetėlių žiedai, dėklai, vyno laikikliai, kamščiai, vazos ir kitos interjero detalės. Tokios interjero detalės labiausiai tinka klasikiniame interjere. Prie epochinių stilių labai dera ir senoviniais laikrodžiai, įvairios statulės, torsai, gramofonai, žvakidės, šviestuvai, sietynai, nuotraukų rėmeliai, sendintos vazos ir vazonėliai bei gausybė kitų išskirtinio stiliaus interjero detalių.    
    Jūsų namui ar sodybai  puikiai tiks ir senoviniai durų belstukai, varpeliai, termometrai ir kiti interjero elementai.
    Taip pat šiuo metu labai madingos ir begalo gražiai atrodančios interjero detalės - įvairių formų ir dydžių ažūriniai indai. Jų pasirinkimas tikrai platus: nuo padėklų tortams, dubenėlių iki taurelių kiaušiniams. 
    Vonios kambariui dizaineriai šiuo metu siūlo įdomias interjero detales: gražių įdomių formų keraminių formelių, vonios indų, kvapnių dekoracijų. Vonios puošmenos turi būti ne tik gražios, bet ir funkcionalios, nes dažniausiai vonios kambariui yra paskiriamas tik nedidelis namų plotelis. Jei Jūsų vonia didelė, tuomet joje puikiai įsikomponuos gražus stalelis su kėdute, gražios dekoracijos. Tai taptų tarsi mažytė poilsio zana, jaukumo akcentas.
    Na o jei vonios, kaip ir visų namų, interjeras klasikinis, vonioje puikiai atrodys klasikinio stiliaus šiek tiek sendinta vonia. Nors ir didelis daiktas, ji puikiai taps  Jūsų vonios kambario interjero detale.
    Interjero detalės - puikus būdas Jūsų svečius priversti šypsotis. Tokios interjero detalės atrodo originaliai ir įdomiai, tačiau Lietuvoje jų gana sunku įsigyti. Drąsiai dekoruokite sienas, grindis šmaikščiais užrašais, spalvingais piešiniais. Vaikų kambariui puikiai tiks spalvingi ir gražūs ūgio matuokliai, originalūs kilimai, deoratyvinės pagalvėlės ir kitos smulkmenos.
    Interjero detalėmis susikurkite linksmus, gražius, jaukius ir originalius savo namus!
 
UA-72376166-1