Dekoruokime namus patys. Interjero detalės padėsiančios sukurti gražius ir jaukius namus. Tik pravėrus Jūsų namų duris Jus ir Jūsų svečius pasitinka Jūsų namų kvapas.
   Turbūt ne vienas esate atkreipę dėmesį į tai, kad kiekvieni namai turi savitą kvapą. Norimą namų kvapą galima susikurti kiekvienas. Tereikia susirasti Jums patinkantį kvapą iš daugybės siūlomų aromatų.
 
Kvapnios žvakės, aliejai, kvapnūs maišeliai, kvapai buteliukuose ir daugybė kitų variantų... Tai puikios interjero detalės Jūsų namams. Visos interjero detalės Jūsų namuose tartum "pripildo prieskoniais" Jūsų namų interjerą. Išskirtinį bei jaukų interjerą sukurs skonigai parinktos stilingos smulkmenos, išraiškingas arba, kaip tik, švelnus ir lengvas kvapas. Dažniausiai namus puošiančios interjero detalės yra šios: laikrodžiai, veidrodžiai, paveikslai, vazos, nuotraukos rėmeliuose, statūlėlės, žvakidės, žvakės, įvairūs kvapai ir kitos interjero detalės. Subtiliai parinktos bei skoningai išdėliotos šios interjero detalės namuose sukurs Jūsų namus darnius bei harmoningus.
    Dažnai žmonės nori atnaujinti namus, bet ne būtinai pasitelkiant didelius, beveik remonto reikalingus darbus. Greitiems namų pokyčiams puikiai pasitarnaus įvairios interjero detalės. Naujos spalvingos dekoratyvinės pagalvėlės pagyvins Jūsų miegamąjį, vaiko kambarį arba svetainę. Daili didelė spalvoto stiklo vaza puikiai papuoš Jūsų prieškambarį. Na o nuotraukos iš Jūsų kelionių ar atostogų pradžiugins ne tik Jūs, bet ir pas Jus apsilankiusius svečius.
Tai ką matote interjero dizaino žurnaluose yra tik paveikslėliai. Jie neperteikia tikrosios namų dvasios. Kaip ir kokios interjero detalės papuoš Jūsų namus, priklauso tik nuo Jūsų pačių skonio ir vaizduotės. Eksperimentuokite, bandykite, keiskite. Tik taip atrasite savitą namų stilių. Saviti namai - jaukūs ir šilti Jūsų namai!
UA-72376166-1