Namai be interjero detalių atrodo niūriai ir dvelkia pilkuma. Nepaisant ryškių sienų ar išraiškingų baldų, namai be interjero detalių nebus jaukūs. Ne tik ryškios bet ir subtilios, legvos tekstūros ar formos interjero detalės sukurs Jūsų namuose jaukumą, darną bei savitą nuotaiką.

 

    Dažniausiai didžiausias dėmesys kuriant namų interjerą yra skiriamas svetainei. Svetainėje dažniausiai vyrauja įvairiausios interjero detalės: dekoratybinės pagalvėlės, ryškiaspalvė staltiesė, įvairiausių formų bei spalvų vazos, kiti indai, kilimėliai, nuotraukų rėmeliai, paveikslai, gėlių kompozicijos ir kt. Visos šios interjero detalės turi tarpusavyje susijungti į darnią visumą. Derinkite spalvas, raštus, skirtingas tekstūras bei formas. Kartais kas atrodo visai priešinga, sujungus į bendrą visumą atrodo labai gražiai derintys tarpusavyje. Renkant interjero detales namams, reikėtų nepersistengti su raštais ir spalvomis. Pavyzdžiui, jei svetainėje pasirinkote vienspalvę sofą, dekoratyvines pagalvėles ant jos parinkite spalvingas, nebūtinai tos pačios spalvos, bet derinčias prie sofos spalvos. Labai gražus derinys - šviesios sienos, švelnaus pastelinio atspalvio baldai ir ryškus kilimas bei kelios tos pačios spalvos vazos. Tokios interjero detalės puikiai išsiskirs subtiliame ir švelniame namų interjere.

    Norint sukurti skirtingą atmosferą namuose reikėtų rinktis skirtingų atspalvių interjero detales:

  • Geltonos, oranžinės ir raudonos interjero detalės sukurs Jūsų namuose šiltumo, jaukumo pojūtį. Primins apie vasarą, neleis liūdėti. Mokslininkai teigia, jog šių spalvų tonai labai teigiamai veikia mūsų sveikatą.
  • Vandens mėlynumo ir žalios spalvos interjero detalės sukurs Jūsų namuose vėsumos ir ramybės pojūtį.
  • Visos rudos spalvos bei jos atspalvių interjero detalės sukurs Jūsų namuose natūralumo, solidumo įspūdį. Tai atspalviai tinkantys pamąstymams.
  • Juodos ir baltos spalvos bei tarp jų esančių pilkų atspalvių interjero detalės Jūsų namuose sukurs neutralumo arba ekstravagancijos pojūtį. Skirtingas jų parinkimas bei derinimas gali sukurti labai kontrastingas nuotaikas - ramybės arba ypatingos ekspresijos. Tad derindami atkreipkite dėmesį į tai, kokią nuotaiką norite išgauti šiomis interjero detalėmis.

 

 

UA-72376166-1