Darbo laikas

Pirm-Penk: 8.00 - 17.00

pristatymas

Visoje Lietuvoje

inovacijos

Naujausios medžiagos

Viso 0,00 €
Viso 0,00 €
Rodyti krepšelį

Interjeras

   Šiandieninėje visuomenėje žmonės turi plačias baldų pasirinkimo galimybes. Vyrauja daugybė stilių, įvairių baldų tipų, įdomiausių medžiagų baldams bei interjerui. Šiuolaikinis interjeras - tai galimybė susikurti aplinką kokios nori.
Kai toks platus pasirinkimas, sunku ir apsispręsti. Šiais laikais retai begirdime minint tokį pavadinimą kaip epochinis stilius. Dabar tiesiog išgisrtame tradicinis arba šiuolaikinis interjeras.
    Sąvoka modernus interjeras dažniausiai naudojama ir įvardijama kartu su tokiais žodžiais kaip daniškas, organiškas, abstraktus ir pan.
    Dauguma stilių yra pritaikyti šiuolaikimiam gyvenimui, jo tempui bei poreikiams. Pagrinde keičiasi spalvų gamos, ornamentika, formos, tačiau stiliaus characteristika išlieka. Daiktuose, balduose, galima sakyti, vyksta moderni interpretacija ir adaptacija. Dauguma šiuolaikinių baldų kūrėjų sukurti baldai gali būti prisieti prie tam tikrų ankstesnių epochų sukurtų baldų. Tačiau kelios pakeistos detalės, parinktos spalvos, šiuos baldus jau priskiria moderniam stiliui.
    Modernaus stiliaus interjeras šiuo metu vyrauja daugelyje būtų bei namų. Klasikos stiliaus interjeras, galime teigti, jog yra matomas tik labai nedaugelyje namų. Klasikinis interjeras spindi prabanga, solidumu ir subtilu jaukumu. Toks interjeras parodo aukštą rafinuotumo lygį, atrodo estetiškai, žavi savo formomis, spalvomis ir tekstūromis.
    Modernus interjeras yra kuriamas pasitelkiant naujasias technologijas, vaizduotę, įvairiausius iššūkius bei bandymus.
    Dažnai būna jog žmogui bręstant kinta in jo stiliaus pojūtis. Jaunam žmogui norisi paprastumo, patogumo ir abstraktumo todėl jam puikiausiai tinka modernus  namu interjeras. Na  o subrendus mielesnis darosi jaukesnis, šiltesnism, solidesnis klasikinis namų interjeras.
    Kitas veiksnys lemiantis pasirinkimą  - baldų bei visos namų erdvės priežiūra. Moderniame inerjere dažiausiai vyrauja paprastesnės, legviau prižiūrimos medžiagos, o klasikiniame pagrinde vyrauja medžio masyvas arba faneruotė, jų priežiūra yra gana sudėtinga ir reikalauja žinių bei atidumo.
    Idealus interjeras – tai interjeras, kuris nedeklaruoja savęs kaip tam tikro stiliaus ar epochos interjeras. Jis yra laisvas nuo visų madingų stilių ir krypčių, ir kaip teigia mąstytojai – gyventi tokiuose namuose yra patogu, malonu ir gera. Namų interjeras neturi versti žmogaus jaustis nepatogiai, jis neturi atrodyti tarsi meno kūrinys, madingų tendensijų reiškinys. Interjeras turi žmogų veikti pozityviai, būti funkcionalus, palegvinti buitį bei leisti pailsėti. Saikas - pagrindinis veiksnys harmoningiems namams.
 
 

Vonios interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai jūsų vonios kambariui. Vonios interjeras - ta vieta, kurioje reikia parinkti kokybiškas medžiagas,  tinkamai suderinti spalvas, sukurti švaros ir jaukumo pojūtį. Vonios interjerą reikėtų įsirengti taip,  kad būtų patogu šioje patalpoje palaikyti švarą ir higieną.

[Daugiau idėjų...]

Virtuvės interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai jūsų virtuvei. Virtuvės interjerai - labai svarbūs šeimininkėms. Virtuvės interjeruose svarbu ne tiks spalviniai tonai, bet labai svarbus jos tinkamas išdėstymas, visa būtina kokybiška įranga maisto gamybai.

[Daugiau idėjų...]


Svetainės interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai jūsų svetainei. Kuriant namų interjerą daugiausia dėmesio yra skiriama svetainės interjerui. Tai, galima sakyti, puošniausia namų dalis. Joje daugiausia praleidžiama laiko tiek su šeima, tiek su draugais.

[Daugiau idėjų...] 


Miegamojo interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai jūsų miegamajam. Miegamojo interjeras  turėtų dvelkti švelnumu, jaukumu, šiluma. Juk tai zona skirta poilsiui ir miegui. Miegamojo interjeras turėtų būti erdvus ir neperkrautas baldais, sunkiais daiktais.

[Daugiau idėjų...] 


Jaunuolio kambario interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai jaunuolio kambariui. Jaunuolio kambarys – tai individuali, pagal paauglio norus, pomėgius sukurta unikali erdvė. Dažnai jaunuolis ją nori susikurti pagal save. Paauglystė – tas metas, kuomet reikia išmokti savarankiškumo.

[Daugiau idėjų...]


Prieškambario interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai Jūsų prieškambariui. Prieškambaris – tai namų vieta, į kurią įžengus, yra susidaromas pirminis visų namų įvaizdis. Todėl stenkitės prieškambarį įsirengti gražų ir modernų. Jei įmanoma, prieškambarį įrenkite erdvų, kad jame keli žmonės patogiai galėtų nusiauti batus...

[Daugiau idėjų...]


Namo interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai jūsų namo interjerui. Čia rasite daug idėjų, patarimų ir praktinių žinių įsirengiant jaukius ir gražius namus.Taip pat rasite nemažai dizainerių sukurtų namų interjero nuotraukų. Šiuolaikiški, modernūs, gražūs ir praktiški namo interjero sprendimai.

[Daugiau idėjų...]


Buto interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai Jūsų butui. Dauguma šeimų svajoja apie nuosavą namą su atskiru kiemu, tačiau Lietuvoje dažna šeima pagal galimybes pasirenka butą. Pagrindinė užduotis renkantis butą – daugiabučio amžius, ekonomiškumas. Tad stenkitės savo būtą įsiregti patogiai ir gražiai.

[Daugiau idėjų...] 


Mažo buto interjeras

 

Šiuolaikiškas mažo buto interjeras dažnai yra išpuoselėtas iki menkiausių smulkmenų. Įrengiant mažo buto interjerą labai svarbu vizualiai padidinti erdvę. Mažą butą reikia pasistengti įrengti jaukiai, stilingai ir funkcionaliai.Jei į visa tai atsižvelgsite, tuomet gausite tikrai...

[Daugiau idėjų...]


Klasikinis interjeras

 

Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai klasikiniam namų interjerui. Klasikiniame interjere vyrauja dažniausiai gamtos spalvos: gili mėlyna, rudi atspalviai, geltona, žalia, pilka. Klasikiniam interjerui būdingi įvairūs raštai. Jie plačiai naudojami klasikiniame interjere...

[Daugiau idėjų...]


Modernus interjeras

 

Šiandien vis gausėja būstų įrengtų moderniai. Interjero dizaineriai bei architektai šauniai kuria įdomius, gražius ir jaukius modernius interjerus. Daugybę pavyzdžių galėsite rasti šioje rubrikoje. Modernus interjeras ypač tinka visada skubančiam miesto žmogui....

[Daugiau idėjų...] 


Provanso stiliaus namų interjeras

 

Provanso stiliaus interjere vyrauja šviesios spalvos. Pargrindiniai šio stiliaus bruožai: medinės arba klotos natūralaus akmens plytelėmis grindys, grubios tekstūros, ir grubaus dažymo sienos, antikvariniai baldai ir daugybė įvairių smulkių interjero detalių.

[Daugiau idėjų...] 


Retro stiliaus namų interjeras

 

Retro stiliaus interjere vyrauja ryškios spalvos ir išraiškingos detalės. Baldai tokiame interjere dažnai nesuderinti tarpusavyje, nes tai ir yra šio stiliaus savybė. Šio stiliaus kredo – kiekvienas daiktas yra savitas todėl turi išsiskirti iš visos erdvės.

[Daugiau idėjų...] 


Minimalistinis namų interjeras

 

Minimalistinis reiškia - grynas, švarus, aiškus. Jei savo namuose kuriate minimalistinį stilių, siūlyčiau nebijoti eksperimentuoti. Žaismingumo ir įdomumo tokiam interjerui suteiks įmantrios formos baldai, ryškios interjero detalės, akcentai.

[Daugiau idėjų...] 


Bohemiškas namų interjeras

 

Tai kūrybiškas ir savitas namų interjeras. Jame galima aptikti daugybę skirtingų stilių, asmeninių daiktų, įvairiausių širdžiai mielų smulkmenėlių. Visa tai labai asmeniška ir neturi ribų.

[Daugiau idėjų...] 


Marokietiškas namų interjeras

 

Šiame interjere vyrauja gausybė smėlio atspalvių, geltonų bei melsvų tonų. Sienos dažnai yra dekoruojamos papildomomis pridedamomis detalėmis, afrikietiško stiliaus ornamentais. Šį interjero stilių labai pagyvina tikri tradiciniai Marokietiški baldai.

[Daugiau idėjų...] 


Rytietiškas namų interjeras

 

Tai ryškus bei išraiškingas namų interjeras. Rytietiškame interjere vyrauja ryškios spalvos, ypač gausu raudonos spalvos tonų, Miegamajame svarbus akcentas spalvinga, siuvinėta ir įvairiai išpuošta lovatiesė.

[Daugiau idėjų...] 


Fusion“ stiliaus namų interjeras

 

Tai įvairiapusiškas stilius. Jis atsirado dar tik neseniai. Jo pagrindiniai principai – bendroje visumoje suderinti daug skirtingų stilių.

[Daugiau idėjų...] 


Vintažinis namų interjeras

 

Šis interjeras – tai skirtingų įvaizdžių ir stilių derinys. Jame vyrauja originalūs baldai, išskirtinės interjero detalės, jaukūs daiktai. Visas interjeras yra kuriamas iš pastelinių švelnių spalvinių tonų.

[Daugiau idėjų...] 


 

Kambario interjeras


Interjero dizaino idėjos ir pavyzdžiai kambario interjerui. Kambarys – tai savita individuali erdvė. Kiekvieno kambario interjeras yra skirtingas, juose vyrauja skirtingos spalvos, skirtingo stiliaus baldai, bei tematikos. Pasisvečiavus draugų namuose, galime pamatyti kokie skirtingi.

[Daugiau idėjų...]


Vonios kambario interjeras

 

Vonios kambario interjeras turėtų būti kuriamas žvelgiant ne tik į grožį, bet ir į praktiškumą. Daugelis daiktų, paviršių ir medžiagų yra labai gražios bet ne tokios praktiškos. Pavyzdžiui, mozaikinės plytelės tikrai labai gražu, bet siūlytume dėti didesnes, nes tarpeliuose kaupiasi nešvarumai ir juos labai...

[Daugiau idėjų...]


Mažos virtuvės interjeras

 

Mažame vonios kambario interjere turėtų būti tik patys svarbiausi daiktai ir įranga. Mažame vonios kambaryje svarbiausia įkomponuoti nedidelę, subtilę, bet patogią vonią arba kompaktišką dušo kabiną. Taip pat būtina rasti vietos ir nedideliam praustuvui su spintele susidėti vonios reikmenims...

[Daugiau idėjų...]


Mažos vonios interjeras

 

Mažame vonios kambario interjere turėtų būti tik patys svarbiausi daiktai ir įranga. Mažame vonios kambaryje svarbiausia įkomponuoti nedidelę, subtilę, bet patogią vonią arba kompaktišką dušo kabiną. Taip pat būtina rasti vietos ir nedideliam praustuvui su spintele susidėti vonios reikmenims.

[Daugiau idėjų...]


 

Koridoriaus interjeras

 

Koridoriaus interjeras gali būti labai įvairus, pradedant klasikiniu, baigiant moderniu. Dažnai koridoriaus interjeras yra kuriamas gana mažoje erdvėje, tad jo nevertėtų perkrauti baldais. Koridoriuje turėtų būti tik reikalingiausi baldai. Stenkitės koridoriaus erdvę vizualiai sukurti...

[Daugiau idėjų...]


 

Namų interjerai

 

Namų interjeras yra pradedamas kurti nuo konkrečių išsamių poreikių išsiaiškinimo. Tuomet bandoma sudėlioti visas kilusias idėjas į vieną visumą, kurti bendrą namų interjerą. Bendrai namų interjeras kuriamas spalvomis, medžiagomis, tekstūromis, baldais, interjero detalėmis...

[Daugiau idėjų...]


 

Butų interjerai

 

Planuojant įsigyti seną ar dalinai įrengtą, o gal naują butą, pirmiausia iškylą užduotis kaip būsimą butą suplanuoti pagal savo poreikius ir gyvenimo budą. Pirmiausia reikėtų numatyti būsimo interjero stilių. Butų interjerai gali būti įrengti pagal bet kurį interjero stilių.

[Daugiau idėjų...]


 

Virtuves interjerai

 

Virtuvės interjerai yra kuriami pirmiausia paruošiant vizualizaciją su virtuvės baldais ir technika. Labai svarbu virtuvėje tinkamai išdėstyti svarbiausią buitinę techniką: šaldytuvą, kaitlentę, orkaitę ir kt. Virtuvės interjerai būna labai skirtingi, nes kiekvieno mūsų poreikiai bei grožio...

[Daugiau idėjų...]


 

Vaiko kambario interjeras

 

Vaiko kambario interjeras turi būti žaismingas, leidžiantis vaikui fantazuoti ir kurti. Vaiko kambario interjere nepersistenkite su spalvomis. Pasirinkite kelias spalvas kaip akcentus, baldus ir sienas vertėtų rinktis švelnių šviesesnių atspalvių, juk žaislai vaiko kambarį nuspalvina įvairiausiomis spalvomis...

[Daugiau idėjų...]


 

Tualeto interjeras

 

Tualeto interjeras – ne ta erdvė, kurioje būtų daug vietos improvizacijoms. Tualete svarbiausia yra patogus, dailaus dizaino ir geros kokybės tualetas. Dažniausiai tualeto erdvėje telpa tik tualetas, bet, jei lieka šiek tiek laisvos vietos, tą vietą reikėtų išnaudoti pastatant praustuvą.

[Daugiau idėjų...]


 

Namų interjeras

 

Namų interjeras yra pradedamas kurti nuo konkrečių išsamių poreikių išsiaiškinimo. Tuomet bandoma sudėlioti visas kilusias idėjas į vieną visumą, kurti bendrą namų interjerą. Bendrai namų interjeras kuriamas spalvomis, medžiagomis, tekstūromis, baldais, interjero detalėmis bei kitomis smulkmenomis.

[Daugiau idėjų...]


Vaikų kambario interjeras

 

Vaikų kambario interjeras turi būti žaismingas, leidžiantis vaikui fantazuoti ir kurti. Vaiko kambario interjere nepersistenkite su spalvomis. Pasirinkite kelias spalvas kaip akcentus, baldus ir sienas vertėtų rinktis švelnių šviesesnių atspalvių, juk žaislai vaiko kambarį nuspalvina įvairiausiomis spalvomis...

[Daugiau idėjų...]

 

Naujienlaiškis

Įveskite el.paštą ir gaukite naujienas

Susisiekite su mumis

Visas meniu