Kaip mažą edrvę padaryti kuo erdvesnę, neužgožti? Kaip sukurti jaukumą bei funkcionaliai išnaudoti kiekvieną kambario plotelį? Kaip įsirengti buto interjerą, kad vizualiai jį padidintume?

 

     Tai pagrindiniai klausimai kylantys žmonėms gyvenantiems nedideliame bute.

    Kad išspręstumėte šias problemas, pateikiame Jums keletą sprendimų:

  • Teisingai suprojektuotas Jūsų buto interjeras - pagrindinis žingsnis patogių ir jaukių namų link. Nebijokite, braižykite, planuokite, eksperimentuokite ant popieriaus. Kokie svarbūs naudojami daiktai turi būti kiekvienoje erdvėje, kiek jiems reikia vietos, kaip juos išdėstyti, kad būtų patogu naudotis ir gražiai atrodytų Jūsų buto interjeras. Visa tai padės Jums teisingai ir patogiai susiplanuoti erdves.
  • Grindų, sienų bei lubų spalvų, medžiagų ir tekstūrų parinkimas labai svarbus galutiniam buto interjero vaizdui. tai tartum pagrindas tolimesniems žingsniams. tai pagrindinis akcentas prie kurio reikia derinti visa kita.
  • Baldai. Baldai turi derėti, bet kartu ir išsiskirti iš visos erdvės.
  • Mažame bute visos interjero detalės yra labai svarbios ir gerai matomos. Pasistenkite atkreipti į jas dėmesį ir priderinti prie viso buto interjero. Puikiai derančios, įsikomponuojančios detalės - gražus ir jaukus Jūsų buto interjeras.

    Nedidelio buto interjeras turi būti skoningas, subtilus bet kartu ir išraiškingas. Suptilus interjeras - tai dažniausai interjeras sukurtas iš švelnių, nekontrastingų tarpusavyje derančių spalvų, neiššaukiančių dekoro detalių. Na o išraiškingas interjeras - tai interjeras, kuriame susipina keletas ryškių spalvų, jų atspalvių, kartais atrodo net nederančių vienas prie kito. Tačiau tinkamai viską suderinus, toks interjeras bus gražus, žaismingas ir išskirtinis.

UA-72376166-1